Święto sportu Przymierza Rodzin

Święto Sportu Przymierza Rodzin! 

Święto Sportu Przymierza Rodzin to rodzinne wydarzenie sportowe, które odbędzie się w dniu 20 maja 2023 r. (sobota) na obiektach sportowych Szkoły Przymierza Rodzin na Ursynowie przy ul. Grzegorzewskiej 10. Start wydarzenia o godzinie 10:00!

Na miejscu będą na Państwa czekały różne typy aktywności fizycznej (na niektóre z nich należy się wcześniej zapisać, szczegóły poniżej):

1. Stacje sportowe. Atrakcje dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat. W ramach stacji przewidzianych jest sześć konkurencji:bieg na 50 metrów; skok w dal; strzelanie z łuku; Tor Ninja Warrior; Żonglerka; Hula hop. Nie wymaga wcześniejszego zapisu pisemnego. Wystarczy przyjść 🙂

Ważne! Po przyjściu na wydarzenie należy udać się do biura zawodów w celu odebrania karty startowej. Po wykonaniu zadania na danej stacji będzie trzeba odebrać stempel potwierdzający udział w konkurencji, który ma się znaleźć właśnie na karcie startowej. Każdy uczestnik i uczestniczka za udział w przynajmniej czterech konkurencjach  otrzyma dyplom uznania, a zwycięzcy w każdej kategorii na koniec wydarzenia otrzymują medale w kategoriach wiekowych: 6-9 lat; 10-11 lat; 12-14 lat).  

2.Gry drużynowe.  W tej aktywności wymagane jest wcześniejsze pisemne zgłoszenie (szczegóły dot. zapisów

Inne ważne informacje?:-) Na miejscu będzie można również zjeść coś na słono i słodko, a także napić się i miło spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Od godziny 12:00 otwarta będzie ścianka wspinaczkowa.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast środki pozyskane ze zbiórki przeznaczamy na dofinansowanie młodych wyjeżdżających na ŚDM w Lizbonie. Oficjalne zakończenie oraz rozdanie medali zwycięzcą zaplanowane jest ok. godz. 13:00. 

Piotr Garal

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

Ostatnie posty

03 logo szkoly kolor

Sekretariat w wakacje jest czynny:

W innych dniach w sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy:

Nowy numer rachunku: Bank Santander:

87 1090 2851 0000 0001 4379 6001

© 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego |  Realizacja: Ewelina